Aktuality

(Upozornění: restaurace a ubytování jsou v roce 2023 mimo provoz)

Soustili jsme praktický rezervační systém ubytování

Nově jsme pro vás spustili systém s online rezervací ubytování a s okamžitým potvrzením. Díky tomu máte neustálý přehled, kdy je možné si u nás rezervovat pobyt a usnadnit si tak svou dovolenou. Více zde.

Nabízíme možnost dlouhodobé pronájmu našich apartmánů od května do října.

Apartmán se pronajímá na základě uzavřené smlouvy na dobu určitou. V ceně jsou zahrnuty poplatky za vodu, elektřinu, topení a svoz komunálního odpadu. Cena se stanovuje individuálně na základě požadavků klienta. Stačí zaslat dotaz ohledně ceny na email, budeme Vás kontaktovat.

V hotelové, stylově zařízené restauraci podáváme snídaně formou švédských stolů. Klientům nabízíme stravování formou polopenze, plné penze nebo výběrem z jídelního lístku. U doušku dobrého vína je možné posedět na terase s výhledem na zapadající slunce nad jezerem. V zahradním altánu s grilem nabízíme grilované speciality, pořádáme tematické večery s gastronomickým zážitkem. Vyhlášenou pochoutkou je čerstvý uzený pstruh z domácí udírny.

V okolí Yacht Clubu je zajištěno soukromí a tak je vyhledávaným místem pro pořádání firemních akcí, svateb nebo rodinných událostí. Vzhledem ke své poloze přímo u jezera je také vyhledávaným místem pro rybáře.